Pytanie do Was

W co najczęsciej inwestujemy

View Results

Loading ... Loading ...
  • Sklep saturion czy jest drogi.

    Sklep Saturion jest sklepem, który działa stosunkowo od bardzo niedawna. Opinie o sklepie w sieci są bardzo dobre klienci zachwalają sobie ceny, oraz szybką dostawę. Warto jest dodać, że jest to sklep internetowy. Istnieją sklepy internetowe, które są uczciwe jak rónież takie, które są nieuczciwe. Saturion jest z pewnością sklepem bardzo uczciwym przynajmniej jak do …»
  • Dostępne w sprzedaży palety jednorazowe

    Różnej wielkości palety jednorazowe należą do najtańszych tego rodzaju produktów dostępnych w sprzedaży. Dlatego trafiają one przede wszystkich do prywatnych klientów. Oni mogą zakupione przez siebie palety jednorazowe wykorzystywać podczas prac przeprowadzanych na terenie posesji, a nawet wewnątrz budynków mieszkalnych.»
  • Kredyt obrotowy dla firm – kiedy się opłaca?

    Przedsiębiorcy prowadzący własną działalność gospodarczą dokładają wszelkich starań, aby nie tylko utrzymać płynność finansową, ale też zapewnić środki na pokrycie bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem firmy.»
Ciekawostki

Alior Sync złotym bankierem

Tegoroczna edycja plebiscytu Złoty Bankier, która została zorganizowana przez Bankier.pl serwis, który zajmuje się finansami bankowymi. Eksperci wybrali najlepsze produkty, oraz usługi bankowe na naszym rodzimym rynku. Alior Sync został liderem najlepszego i najnowocześniejszego na Polskim rynku banku internetowego. Firma zwyciężyła w takich kategoriach jak najlepsze konto osobiste dla internauty, najlepsza bankowość mobilna i innowacja finansowa roku 2012. Trzeba przyznać, że firma na prawdę zasłużyła na te tytuły Alior Sync naprawdę dba o klientów. Pisząc ten tekst muszę osobiście przyznać, że sam jestem klientem banku Alior i jestem z tego bardzo zadowolony. Nie mam ani ja ani inni klienci, których znam żadnych problemów. Po pierwsze należy zwrócić uwagę, że mamy 0 złotych za prowadzenie konta, krajowe przelewy, oraz wypłaty z bankomatów w całym kraju i na świecie. Szczegóły można znaleźć na stronie banku w tabeli opłat. Poza tym jest jeszcze darmowa karta debetowa, która umożliwia płatności internetowe i płatności zbliżeniowe PayPass.

Comments are closed.